Recruitment Banner

No Cell Phone Brothers

If you have a cell phone number for any of the brothers below, please send us a message.

Total Records: 423

Charles M. Cox '34
Owen W. Romaine '36
Russel C. Jones '40
Roger F. Cooper, Jr '43
Herman E. Hale '45
Robert C. Adams '45
James N. Shrout '45
Joseph E. Porter '45
James C. Helton '45
David L. Morton '46
James K. Steele '46
James E. Maher '46
Harold G. Mullins '46
William E. Brandenburg '47
Glenn Weatherspoon '47
Wallace G. Mc Collum '47
William K. Benjamin '47
Richard D. Floyd '47
English S. Lusby '47
Jack K. Whitman '47
Knox D. Lefler '47
Athlyn E. Willingham '47
Robert D. Seay '48
Joseph F. Wathen '48
Robert O. Young '48
Robert W. Reynierson '48
James L. Carter Jr '49
Robert R. Conrad '49
Edward K. Wolfe '50
Theodore D. Dunn '50
Joe S. Greathouse, Jr '50
Charles H. Cole '50
Robert B. Newman '51
Ben D. Baird '51
James A. Carter '51
Leonard G. Asher '51
David R. Mc Dowell '51
William P. Gregory '51
Jimmy T. Yonkos '51
Thomas D. Procter '52
Thomas G. Kavunedus '52
Leonard K. Nave '53
1LT Larry B. Aichen '53
William A. Eckerle '54
Jesse Hord '55
COL Matt A. Roberts '55
Ronald A. Forester '55
Paul J. McDaniel, Jr. '55
Donald M. Speight '55
Robert O. Taylor '55
Paul J. Mc Daniel Jr '55
Philip H. Brawner '55
William O. Richardson '55
Edward T. Martin '56
John T. Sullivan MD '56
James R. Harrod MD '56
Herbert O. Hicks, Jr '56
Ralph L. Reynolds '57
Donald E. Coleman '58
Roger T. Smith '58
Herschel B. Robinson '58
John R. Mueller '58
Robert P. Wainscott '58
John P. Kent '58
Richard A. Mullikin '58
Marion A. Smith '59
Edward Y. Mason, Jr '59
Terry R. Roberts '59
Samuel E. Comodari '59
Karl F. Hohman '59
James R. Wainscott '60
Jerry R. Mitchell '60
Joseph E. Scott '60
Jimmie L. Barr '61
Dennis E. Ryder '61
Lanny D. Myers '61
Kenneth A. Howe, Jr '61
Patrick J. Hamill '61
James D. Ennis '61
James E. Chapman '61
David C. Niles '61
James D. Combs '61
William C. White '61
James G. Stathis '61
Ronald J. Michaux '61
William H. Overbey '61
James R. Dillon '62
William R. Donham '62
Joseph T. Durkin '62
Walter D. Hawkins Jr '62
Kenneth F. Kempel '63
James M. Herscha '63
Michael D. Johnson Esq '63
Reginald A. Simons '63
Timothy Lane Lower '63
Hilton G. Staggs '63
Jerry K. Lupton '63
Coleman C. Molloy III '63
John Milne Jr '63
Claude W. Howard '63
Thomas H. Baron '63
Michael T. Meredith '63
Dr William R. Blevins '63
Lawrence G. Walker, Jr '64
David E. Floyd '64
Elmer G. Charles '64
Thomas C. Wooldridge '64
Charles T. Dues '64
Robert E. Fuchs '64
James E. Eyssen '64
Terry L. Jones '65
Jimmie R. Swanagin '65
John R. Ray Jr '65
Jerome N. Davis Jr '65
Thomas H. Anderson '65
Jeffrey W. Franz '66
Richard H. Rapp '66
Frank H. Warnock '66
CAPT Finley L. Hall '66
William R. Hood '67
Craig E. Folnsbee '67
Mark L. Cook '67
Michael D. Major '67
Rev Michael P. Milliken '67
Oscar G. House '67
Daniel Vartabedian '67
Jeffrey P. Cobb '67
James E. Cleveland III '67
Darlie Raymond Lykins Jr '68
Thomas A. Laird '68
Donald R. Hamilton '68
Albert F. Scruggs III '68
Otto S. Good III '68
Glenn E. Galecki '69
Mark E. Caines '69
Lawrence R. Fannin '69
Donald Gregory Neftzger '69
Lawrence W. Alexander '69
Eugene O. Kelly III '69
Dr Clyde E. Bays Jr '69
Lawrence E. Dodson '69
John W. Stephenson '69
Michael D. Owens '70
Vernie McGuffin, Jr '70
Kenneth A. High Jr '70
Royce W. Buck '70
John R. Benock '70
Larry S. Blair '70
Michael A. Drane '71
Robert S. Miller '71
Lee A. Anderson '71
MAJ James N. Mc Whorter '71
Michael A. Martin '71
Philip J. Groshong '71
John E. Walters '71
Benjamin F. Ewing IV '72
Leonard J. Bricken '72
James S. Davis '72
David G. Dunne '72
Arthur Leason Neel, Jr '72
Gary C. Arnold '72
Walter R. Below DMD '72
Ned Sickle '72
David S. Waskey '72
Paul K. Smith '72
Paul R. Stephens Jr '73
James A. Cathell '73
Gregory J. Patterson '73
Donald D. Thomas '73
John S. Wagner '73
SGT Charles L. Fritz, Jr '73
Michael L. Travis '73
Roy W. Scarbourough '74
David C. Luckett '74
David T. Walker '75
Robert W. Downs '75
John D. McDearman '76
Karl L. Beilman '76
Warren J. Hatton '76
Mark D. Hogan '76
Charles Eddie Hodgin III '77
James H. Sword '77
Robert A. Wahlbrink '78
Jeff Bryant '78
Kent A. Georgel '79
David M. Frey '79
Jeffrey W. Hinkel '80
Gregory S. Friend '80
Mark S. Troop '80
Wesley V. Huddleston '81
Eric R. Cochran '81
Richard E. Wagner '81
Steven H. Smith '81
James M. Stanley '82
Bryan E. Haile '82
Barry S. Gleason '82
James A. Greene '82
David E. Scott '82
Timothy Rich '82
Donald E. Sullivan '82
Steven T. Christerson '83
Scott R. Hite '83
Mark D. Hume '83
Martin N. Flannery '83
Dr Timothy A. Feger '83
Kevin L. Kouns '83
Randall J. De Losh '84
Marc D. Gardner '84
Edward C. Lewis '84
Larry C. Cooper '84
Michael A. Haunert '84
James K. Collins '84
Earl K. Alford '85
Anthony B. Hinton '85
Joseph M. Justice '85
James P. Brooks '86
Tony K. Schumann '86
Sean P. Conley '86
John D. Griggs '86
Jeffrey W. Simons '86
Paul D. Jordon '86
Mark D. Cook '86
Peter T. Braun '86
William W. Brown '87
Saied T. Owhadi '87
Brian D. Hoffman '87
James H. Puckett '87
David S. Gregg '87
Keith A. Collins '87
Dr Michael W. Wood '87
Timothy G. Taylor '87
Bradford W. Hacker '87
Michael T. Sizemore '87
Clayburn S. Bridges '87
William L. Feagin '88
Thomas B. Shaffer '88
Craig A. Mann '88
Patrick G. Garrison '88
Alfred E. Coleman, Jr '88
Brian P. Butler '88
Frank B. Mc Cormick '88
Daniel A. Heck Jr '88
Chris M. Downie '89
Dennis S. Dreyer '89
Reese H. Dorsey '89
Joseph E. Holifield '89
Thomas W. Fischer '89
Tom J. Bintz, Jr '89
Charles M. Jordan '89
John P. Simms '89
Michael K. Guthrie '90
Timothy W. Wiley '90
John C. Hodges '90
Logan F. Neb '90
Jeffrey L. Trowbridge '90
Michael R. Voss '91
Matthew W. Taylor '91
Paul A. Lauritzen '91
Robert A. Seifert '91
Ryan M. Hart '92
South S. Sigler '92
Mark D. Hamilton '92
Jeffrey R. Macfarlan '92
William J. Birge '92
Tom M. Neb '93
Jason E. Hammonds '93
Matthew P. Shuler '93
Calvin R. Rasey '93
Warren Markwell '93
Jon R. Helton '94
Ryan K. Baker '95
Andy D. Hollman '95
Justin D. Drury '95
Timothy A. Barry '95
Peter C. Sower '95
Scott E. Fineisen '95
Joseph C. Copenhaver '96
Frank J. Durso '98
Jeff L. Albritton '98
Jason L. Green '98
Roy B. Hodges '98
Robby T. Hasson '98
Clarence R. Green '98
Anthony N. Giska '98
David B. Hird '98
Brian M. Baker '98
Brandon J. Schadt '98
Trevor S. Cravens '98
Troy D. Morgan '98
Mark T. Hammond '98
Jeremy P. Hansen '98
William C. Green '00
Clint Austin Smith '00
Ryan P. Hall '00
Jesse C. Pryor '00
John E. Ballerstedt Jr '00
Justin Cyr '00
Colin S. Randall '00
William Edward Messer '00
Bradley A. Jones '00
Brad R. Giska '00
Ryan M. Smith '00
John Robert Ritter '00
Stephen W. Jones '00
Lucas D. Spraggs '01
Dwight J. Cox IV '01
Kyle E. Hartford '01
John T. Greisberger '01
William J. Blair '01
Helmy Dwihandoko '01
Adam N. Libs '01
Ryan M. McClellan '01
Austin C. Diener '02
Jeremy A. Collett '02
Bradley F. Haselton '02
Tyler M. Goodman '03
Kevin M. Scherrer '03
Chris W. Hughes '03
Michael P. Fetter '03
Kyle D. Fertig '03
Robert T. Murphy '03
Dex R. Reese '04
Tyler Allen Ball '04
Travis M. Cyr '04
Andrew M. Swafford '04
Mark S. Young '04
Paul J. Huynh '04
Jacob W. Minzenberger '04
James T. York '04
Brian D. De Caprio '04
Mark R. Griffith '04
Ryan P. Kennedy '04
Christopher J. Sherry '04
Samuel R. Mattson '05
Samuel W. Kemmer Jr. '05
William G. Hook Jr. '05
Christopher R. Kaberle '05
Richard A. Horsfall, III '05
Benjamin S. Leeds '05
Keaton B. Diener '05
Adam D. Lundeen '05
Douglas M. Galloway '06
Jacob M. Donnelly '06
Daniel B. Klausing '06
Michael A. Swindall '06
Benjamin S. Johnson '06
Jacob A. Gammon '07
Eric W. Gile '07
Delaney G. Stephens '07
Jacob T. Higgins '07
John P. Feighery '07
Mitchell A. Mazzaro '07
Robert Adam Binford '07
Thomas Chad Thompson '07
Aaron K. Skaggs '08
Mark A. Lacy '08
Evan L. Cox '08
Kyle C. Aurand '08
Timothy S. Hunt '08
Chase C. Cary '08
Matthew J. Curtin '08
Cory S. Henon '08
John A. Elder '08
Frank T. Wells '08
Colin J. Combs '09
Matthew K. McLaughlin '09
Corbett A. Dolan '09
Jack T. Leopardo '09
Robert H. Cleveland II '09
Richard L. Mudd '10
Luke Purdue '11
Patrick M. Noe '11
William H. Paul '11
Alec B. Keutzer '11
Cody F. Hudson '11
Gregory P. Osif '11
James T. Woford '11
Stephen Andrew Lash '12
Tanner Lowell Thompson '12
Ryan Todd Hoskins '12
Mr. William John Yung, V '12
Mr. Michael Jonathan Garrett '12
Stewart Michael Powell '12
Nicholas Emilio Escobar '13
Jack Casey '14
Luke Hall '14
Michael Glenn '15
Matt J. Daprile '15
Jay Young '15
Trevor W. Hammonds '15
Juan Gonzalez '16
D Coles Merrick
Brett Santo Laplaca
Patrick Keene Clements
Benjamin Francis Clements
Joshua Lawrence Carrico
William R Buford
Boyd Markham Brooks
Leonard K. Nave Jr.
William Robert Glass
Zach Griffin
Brandon W Gruber
William Gavin Edelen
Joseph T Escola
Justin Michael Foster
Michael Andrew Hagan
Patrick Kearns
Mr. Daniel Wallace Honeycutt
Logan Jones
Alex Wayne Hennessey
Marc C. Davis
Christopher Thomas Herald
Cliff Michael Hicks
Benjamin Harold Bennison
Daniel T. Smith, II
John VanderMale
Nicholas Bassett White
Paul E. Thompson
Kevin Michael Scherrer
David Young
Caleb Michael Rowe
Tom Bohannon
Andrew Jeremiah Sharpe